Anglijos „Premier“ lygoje varžovų nesugebėjo įveikti čempionato lyderiai „Manchester City“ futbolininkai. Tuo metu spindėjo Londono „Arsenal“ naujokai.

„Manchester City“ išvykoje 1:1 (1:0) sužaidė su „Burnley“.

Svečius 22-ąją minutę į priekį išvedė Danilo. 82-ąją rezultatą išlygino Johannas Gudmundssonas.

Įspūdingą pasirodymą surengė „Arsenal“ naujokai. Jų vedama Londono komanda namie 5:1 (4:0) sutriuškino Liverpulio „Everton“.

„Hetriku“ pasižymėjo Aaronas Ramsey, įmušęs 6, 19 ir 74 minutėmis. Po įvartį pridėjo Laurentas Koscielny (14 min.) bei šią savaitę brangiausiu visų laikų „Arsenal“ futbolininku tapęs Pierre’as-Emerickas Aubameyangas (37 min.).

Neseniai Londono komandą papildęs Henrikhas Mkhitaryanas atliko tris rezultatyvius perdavimus.

„Everton“ taiklų smūgį atliko Dominicas Calvertas-Lewinas (64 min.).

Pergalę iškovojo „Manchester United“, namie 2:0 (0:0) nugalėjęs „Huddersfield Town“.

55-ąją minutę tikslus buvo Romelu Lukaku, 68-ąją – Alexis Sanchezas. Komandos naujokas iš Čilės pirmasis suskubo prie kamuolio, kai pats nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Manchester City“ (69 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama „Manchester United“ (56 tšk.), „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ (po 50 tšk.).