77
Kėdainių „Nevėžis“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 73:83 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (18-4) tęsia pergalingą žygį „Betsafe-LKL“. Europos taurėje šansus patekti į ketvirtfinalį praradęs sostinės klubas vietiniame fronte triumfavo jau dešimtą kartą iš eilės.

77

Pirmajame kėlinyje į priekį pabėgę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:73 (18:8, 20:22, 23:19, 21:24) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (6-16), kuris šią savaitę taip pat prarado šansus žengti į kitą etapą FIBA Europos taurės turnyre.

Beveik viso susitikimo metu žaidimą užtikrintai kontroliavę vilniečiai ketvirtojo kėlinio viduryje triuškino varžovus 72:53, tačiau „Nevėžis“ įspūdingai spurtavo net 18:4 ir likus žaisti 2 minutes atgaivino intrigą – 71:76.

Vis dėlto lemiamu metu Chrisas Krameris perėmė kamuolį ir pataikė baudos metimą, Loukas Mavrokefalidis pataikė tritaškį, Rokas Giedraitis įdėjo su pražanga (83:73), todėl nuskambėjus finalinei sirenai „Lietuvos rytas“ šventė pergalę.

Į priekį Vilniaus ekipą vedė per 24 minutes 21 tašką pelnęs Rokas Giedraitis (6/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/3 baudos). Solidžiai žaidė ir Mindaugas Girdžiūnas, per 33 minutes įmetęs 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/6 baudos).