NBA čempionate Jonas Valančiūnas pataikė abu mestus tritaškius, tačiau Toronto „Raptors" (34/16) klubas išvykoje 119:122 (34:27, 28:28, 25:33, 32:34) pralaimėjo Vašingtono „Wizards" (29:22) klubui.

Pirmoje rungtynių pusėje puikiai atrodęs J.Valančiūnas dar kartą prabilo tritaškiais ir per 29 aikštelėje praleistas minutes surinko 17 taškų (5/6 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei tris kartus pažeidė taisykles.

Lietuvis visus savo pelnytus taškus įmetė per pirmus 2 kėlinius, o po ilgosios pertraukos nė karto nemetė į krepšį. Įdomu, jog šį sezoną Valančiūnas pataikė 13 tolimų metimų iš 28 bandymų (46,4 proc.), nors per pirmus penkis sezonus NBA lygoje uteniškis nuo trijų taškų zonos buvo metęs vos 4 kartus bei realizavęs tik vieną metimą.

Vašingtono komandoje net 8 žaidėjai pasiekė dviženklį taškų skaičių, o ekipa vertėsi be pagrindinio savo įžaidėjo Johno Wallo, kuriam pirmadienį atlikta kelio operacija.

Paskutinio ketvirčio metu Kyle'as Lowry pelnė 17 iš savo 29 taškų, tačiau likus 2 sekundėms iki rungtynių pabaigos įžaidėjas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir nepasinaudojo proga išlyginti rezultatą.

„Wizards“: Bradley Bealas 27, Otto Porteris 16 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Markieffas Morrisas 15, Mike'as Scottas 14.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 29, DeMaras DeRozanas 23, Jonas Valančiūnas 17 (2/2 trit.), Serge'as Ibaka 16.