Paryžiaus „Saint-Germain“ minimalia persvara nugalėjo „Rennes“ ir žengė į Prancūzijos lygos taurės finalą. Vis dėlto, daugiausia apkalbų sulaukė ne pačios rungtynės, o epizodas mačo pabaigoje.

93-ąją minutę brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras prasižengė prieš varžovą. Besišypsančiam brazilui parodyta geltona kortelė.

Neymaras iš pradžių nuspyrė kamuolį, o po to pasiūlė pagalbą nuo jo nukentėjusiam varžovui – Hamari Traore. Kai malietis siekė Neymaro rankos ir tikėjosi, kad brazilas padės atsikelti, brangiausias pasaulio futbolininkas savo ranką patraukė.

„Žaidžiu futbolą, o varžovai mane nuolat provokuoja. Rungtynių pabaigoje pajuokavau. Žinojau, kad tai bus kontraversiška. Tačiau jei visada juokiuosi ir pokštauju su draugais, kodėl negaliu to daryti su varžovais?“, – klausė Neymaras.

Rungtynes PSG svečiuose laimėjo 3:2.

Paryžiaus komanda 58-ąją minutę pirmavo 3:0, bet 63-ąją liko dešimtiese – iš aikštės pašalintas Kylianas Mbappe. Tada svečiai praleido du įvarčius, bet atsilaikė.