Vienas „Manchester City“ atakų lyderių Leroy’us Sane ilgam iškrito iš rikiuotės. 22-ejų vokietis, prieš kurį FA taurės varžybose neįtikėtinai grubiai prasižengė „Cardiff City“ žaidėjas, patyrė kulkšnies traumą ir be futbolo praleis nuo dviejų savaičių iki mėnesio.

Šią informaciją patvirtino vyriausiasis „Manchester City“ treneris Pepas Guardiola.

„Futbolininkai yra menininkai. Vienintelis dalykas, kurį galime padaryti – apsaugoti juos. Tai turi padaryti teisėjai. Nekalbu tik apie savo žaidėjus. Šneku apie visus“, – pasipiktinęs epizodą komentavo P. Guardiola.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje šiurkščiai prieš L. Sane prasižengė „Cardiff City“ gynėjas Joe Bennettas. Jam parodyta geltona kortelė, nors epizodas buvo vertas raudonos.

„Norėčiau atsiprašyti L. Sane. Aš tik bandžiau sustabdyti kontrataką ir nenorėjau to padaryti tokiu būdu. Tikiuosi L. Sane nieko blogo nenutiko, jis greitai grįš“, – apgailestavo J. Bennettas.

Gynėjas 92-ąją minutę gavo antrąją geltoną kortelę bei buvo išvytas iš aikštės.

FA taurės ketvirtojo etapo rungtynes svečiuose 2:0 laimėjo ir į penktąjį pateko „Manchester City“. Įvarčius pelnė Kevinas De Bruyne bei Raheemas Sterlingas, pasižymėję 8 ir 37 minutėmis.