„Napoli“ futbolininkai Italijos futbolo pirmenybėse 3:1 (2:1) įveikė „Bologna“ klubą ir susigrąžino lyderių poziciją.

Namie žaidę „Napoli“ labai greitai praleido įvartį - jau pirmą minutę pasižymėjo „Bologna“ puolėjas Rodrigo Palacio.

Netrukus tie patys „Bologna“ futbolininkai viską ir sugadino - į savus vartus įsimušė Ibrahima Mbaye.

37-ąją minutę į svečių vartus dar buvo paskirtas ir 11 metrų baudinys, kurį realizavo Driesas Mertensas, kuris 59-ąją minutę pasižymėjo ir antrą kartą.

Tai buvo penktoji iš eilės „Napoli“ pergalė. Su 57 taškais jie tapo lyderiais. Tašku nuo jų atsilieka Turino „Juventus“.

„Bologna“ ekipa su 27 taškais - dvylikta.

Kitose rungtynėse Milano „Inter“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Spal“ klubu. Pastarosios ekipos žaidėjai ir pelnė abu rungtynių įvarčius.

Į savus vartus 48-ąją minutę kamuolį pasiuntė Fransesco Vicari, o rungtynių pabaigoje tašką išplėšė Alberto Paloschi (90 min.).

„Inter“ nelaimi jau šešeriose „Serie A“ rungtynėse iš eilės. Jie žengia ketvirtoje vietoje (44 tšk.), „Spal“ - vos aštuoniolikti (17 tšk.)