„Indiana Pacers“ (27-23) vienu metu atsiliko 21 taško skirtumu, po dviejų kėlinių buvo praleidę net 70 taškų, bet sugebėjo atsitiesti palaikomi savų sirgalių ir įveikti „Orlando Magic“ (14-34).

Šeimininkai šventė pergalę 114:112 (22:32, 31:38, 31:22, 30:20).

Itin svarbų vaidmenį sugrįžime į rungtynes suvaidino Domantas Sabonis. Lietuvis toliau žaidė starto penkete, nors į rikiuotę sugrįžo pagrindinis klubo vidurio puolėjas Mylesas Turneris.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Net 9 taškus D.Sabonis surinko per lemiamas, paskutines penkias minutes.

Indianos ekipai Victoras Oladipo pelnė 24, Lance’as Stephensonas 21, Thaddeusas Youngas 20 taškų.

„Magic“ klube Aaronas Gordonas surinko 22 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.