Rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes sužaidė Jonas Mačiulis. Krepšininkas iš Lietuvos padėjo komandai laimėti – Madrido „Real“ savo aikštėje 87:68 (20:14, 19:16, 21:17, 27:21) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“.

Svečiai rimčiau priešinosi pusę kėlinio. Vėliau dominavo šeimininkai. Jie mačo pabaigoje buvo įgiję 22 taškų persvarą – 85:63.

„Real“ atliko 23 rezultatyvius perdavimus, „Anadolu Efes“ – 15. Tiesa, Madrido krepšininkai dažniau klydo – 13:7.

J. Mačiulis žaidė 23 minutes, per kurias pelnė devynis taškus bei surinko 11 naudingumo balų. Tai – rezultatyviausios Jono rungtynės šiame Eurolygos sezone. Krepšininkas pakartojo ir naudingumo balų rekordą.

„Real“: Luka Dončičius 17 (5/10 dvitaškių, 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 5 išprovokuotos pražangos), Walteris Tavaresas 14 (5/7 dvit., 9 atk. kam., 5 išpr. praž.), Jaycee Carrollas 11, Felipe Reyesas 10 (7 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Zoranas Dragičius 18 (5 atk. kam.), Derrickas Brownas 12.

„Real“ (13 pergalių / 7 pralaimėjimai) užima ketvirtąją Eurolygos poziciją, „Anadolu Efes“ (5/15) – paskutinę, 16-ąją.

Kitose rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ svečiuose 85:83 (19:21, 27:22, 21:21, 18:19) palaužė Malagos „Unicaja“.

Šeimininkai geriau pradėjo mačą ir pirmavo 18:6. Vis dėlto, vėliau iniciatyva priklausė svečiams. Jiems pergalingą dvitaškį pataikė latvis Janis Timma.

„Unicaja“ realizavo 28 dvitaškius iš 40-ies (70 procentų), „Baskonia“ – 15 iš 22 (68 proc.). Vitorijos krepšininkai įmetė 50 procentų tritaškių (17/34).

Malagos komanda nuo baudų metimų linijos atakavo 17 kartų, svečių – aštuonis.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 19 (7/8 dvit., 6 išpr. praž.), Giorgi Šermadini 12, Ray McCallumas 11.

„Baskonia“: Janis Timma 17, Jaysonas Grangeris 14 (8 rez. perd., 5 išpr. praž.), Tornike Šengelia 13, Rodrigue’as Beaubois 10.

„Baskonia“ (9/11) užima devintąją poziciją, „Unicaja“ (8/12) – 10-ąją.