Prancūzijos futbolo lygoje pralaimėjimą patyrė pinigus į kairę ir į dešinę švaistantis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis sekmadienį svečiuose 1:2 (1:1) nusileido Liono „Olympique“.

Šeimininkai rungtynių favoritus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę tikslus buvo Nabilas Fekiras.

PSG rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje (45+3 minutė), kai įmušė Layvinas Kurzawa.

57-ąją minutę svečiai liko mažumoje, mat raudona kortelė parodyta Dani Alvesui.

Kiekybine persvara „Olympique“ pasinaudojo prieš pat finalinį rungtynių švilpuką. 94-ąją minutę N. Fekiras atliko rezultatyvų perdavimą, o pasižymėjo Memphis Depay.

Pergalę iškovojo titulą ginantis „Monaco“. Jis namie 3:1 (1:0) nugalėjo „Metz“.

Monako komandai įvarčius pelnė Jorge (45+2 min.), Rachidas Ghezzalas (67 min.) ir Rony Lopesas (81 min.).

„Metz“ gretose taiklus buvo Ibrahima Niane (72 min.).

Svečiai nuo 50-osios minutės žaidė mažumoje, mat raudoną kortelę gavo vartininkas Eiji Kawashima.

Likusiose sekmadienio rungtynėse „Nice“ namie 1:0 (1:0) įveikė „Saint-Etienne“.

PSG (56 taškai) pirmauja lygoje, lenkdamas Liono „Olympique“ (48 tšk.), Marselio „Olympique“ (47 tšk.) ir „Monaco“ (46 tšk.).