Šeštadienį netikėti rezultatai užfiksuoti Ispanijos futbolo čempionate.

Sensacingą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Valencia“. Ji 1:2 (1:1) nusileido absoliučiai pirmenybių autsaiderei „Las Palmas“.

Svečius 5-ąją minutę į priekį išvedė Santi Mina, bet į tai įvarčiais atsakė Jonathanas Viera (20 minutė) ir 11 metrų baudinį realizavęs Jonathanas Calleri (53 min.).

„Valencia“ rungtynes baigė devyniese, mat 52-ąją minutę antroji geltona kortelė parodyta brazilui Gabrieliui Paulistai, o 87-ąją – portugalui Rubenui Vezo.

Madrido „Atletico“ savo aikštėje 1:1 (1:0) sužaidė su „Girona“.

Šeimininkai pirmavo po Antoine’o Griezmanno įvarčio (34 min.), tačiau rezultatą išlygino Portu (73 min.).

„Atletico“ (43 taškai) užima antrąją turnyro lentelės poziciją, „Valencia“ (40 tšk.) – trečiąją, „Girona“ (27 tšk.) – aštuntąją. „Las Palmas“ (14 tšk.) iš dugno pakilo į 19-ąją.