Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas galingas rungtynes, o Toronto „Raptors“ šventė pergalę. Kanados komanda savo aikštėje 86:83 (17:18, 27:19, 19:23, 23:23) buvo stipresnė už San Antonijo „Spurs“.

Svečiai geriau pradėjo mačą ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo dvigubai – 16:8. Tada „Raptors“ spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį (17:16).

Antrasis ketvirtis klostėsi permainingai. Jį Toronto ekipa baigė 7:0 (44:37), o trečiąjį pradėjo 6:0 (50:37). „Spurs“ iki kėlinio finišo priartėjo iki minimumo (60:61). Vis dėlto, San Antonijo krepšininkai rezultato iki rungtynių pabaigos taip ir nepersvėrė. Svečiai bandė gelbėtis pražangomis, bet išsikapstyti nepavyko.

„Raptors“ laimėti nesutrukdė 17 varžovų atkovotų kamuolių puolant. Patys Toronto krepšininkai sugriebė devynis.

J. Valančiūnas žaidė pusvalandį ir prie pergalės pridėjo 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių. Jonas pataikė šešis dvitaškius iš devynių ir vienintelį mestą tritaškį.

„Raptors“: Kyle’as Lowry 24 (8/16 metimų), DeMaras DeRozanas 21 (9/19 met., 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Jonas Valančiūnas 15 (7/10 met., 11 atk. kam.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 17 (6/25 metimų, 14 atk. kam.), Pau Gasolis 15 (6/11 met., 9 atk. kam.), Patty Millsas 13, Dejounte Murray 10 (7 atk. kam.), Brynas Forbesas 10.

„Raptors“ (31 pergalė / 13 pralaimėjimų) Rytų konferencijoje rikiuojasi antra. „Spurs“ (30/17) – trečia Vakaruose.