Dakaro ralyje baigėsi bene sudėtingiausias etapas - dviejų iš eilės maratono dienų išbandymas visiems lenktynininkams. Ir jis sėkmingai baigėsi visiems trims lietuvių automobilių ekipažams.

Šį savaitgalį lenktynininkai startavo Bolivijos aukštumose ir keliavo nuo Ujūnio iki Tupisos miesto.

Šeštadienį įveikę 425 km greičio ruožą, sekmadienį sportininkai varžėsi 500 km atkarpoje. Tarp jų jie negalėjo naudotis mechanikų pagalba ir bet kokius gedimus turėjo tvarkyti patys.

Tai pareikalavo nemažai aukų, vien per pirmą dieną pasitraukė šeši ekipažai automobilių klasėje.

Aštuntąjį etapą galiausiai laimėjo Stephane'as Peterhanselis. Nuo jo 49 sekundėmis atsiliko Carlas Sainzas, trečias finišavo Nasseras Al-Attiyahas, atsilikęs 2 min. 12 sek.

Fantastiškai šiame etape pasirodė ir trys Lietuvos ekipažai. Benediktas Vanagas su Sebastianu Rozwadowskiu finišavo 13-oje vietoje, atsilikę 41 min. 36 sek.

Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas – 15-i. Juo nuo lyderio skyrė 49 min. 9 sek.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis finišavo 18-oje pozicijoje. Nuo pirmos vietos lietuvius skyrė 1 val. ir 3 min.