Domantas Sabonis po ilgos pertraukos ir vėl žaidė „Indiana Pacers“ (21-20) starto penkete, bet tai nepadėjo sustabdyti „Miami Heat“ (24-17) pergalingo žygio.

Indianos ekipa namie 106:114 (26:38, 21:20, 31:26, 28:30) nusileido šeštą kartą iš eilės pergalę šventusiems varžovams.

„Pacers“ klubo starto penkete pasirodęs D.Sabonis žaidė 30 minučių, per jas pelnė 18 taškų (8/15 dvit., 2/3 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Progos pradėti rungtynes nuo pradžios lietuvis sulaukė po to, kai alkūnę susižeidė Mylesas Turneris. Jis praleis dar bent vienerias rungtynes.

Už D.Sabonį „Pacers“ klube rezultatyviau žaidė tik 26 taškus pelnęs Victoras Oladipo. „Heat“ komandai 20 surinko Goranas Dragičius, o dar šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.