48
Prienų-Birštono „Vytautas“ – Kauno „Žalgiris-2“ 90:80 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa pergale pradėjo „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių ciklą.

48

Nors Kauno „Žalgirio-2“ komanda metė rimtą iššūkį, naujokų LiAngelo ir LaMelo Ballų debiutas neapkarto – pergalę šventė sausakimšoje arenoje rungtyniavę prieniškiai – 90:80.

Debiutinėse rungtynėse LiAngelo pelnė 19 taškų Tuo metu LaMelo sąskaitoje buvo 10 taškų.

Rezultatyviausiai „Vytauto“ gretose žaidė Regimantas Miniotas, surinkęs 20 taškų. Justas Sinica ir Tomas Dimša atitinkamai pelnė po 14 bei 13 taškų.

Rungtynes įsitempęs pradėjęs „Vytautas“ po pirmųjų penkių minučių buvo besivejančių vaidmenyje (4:7). Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą (19:16). Antrajame ketvirtyje ir toliau virė kieta kova, o prieš ilgąją pertrauką priekyje buvo „Žalgiris-2“ – 37:35.

Po ilgosios pertraukos „Vytautas“ pralaužė ledus ir prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai įgavo dviženklį pranašumą (66:54). Lemiamame ketvirtyje prieniškiai išlaikė turėtą pranašumą ir šventė pergalę – 90:80.