60
Kauno „Žalgiris“  – Kėdainių „Nevėžis“ 94:68 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Kauno „Žalgirio“ (16-2) naujokas Beno Udrihas galingai debiutavo „Betsafe-LKL“ bei atvedė komandą į pirmąją pergalę 2018-aisiais.

60

Žalgiriečiai savo žiūrovų akivaizdoje 94:68 (23:15, 23:22, 26:10, 22:21) sutriuškino turnyro lentelės apačioje liekantį Kėdainių „Nevėžį“ (4-14).

B. Udrihas pirmosiose rungtynėse Lietuvoje per 24 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/5 baudos) bei atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Slovėno vedamas „Žalgiris“ į priekį pradėjo bėgti pirmojo kėlinio pabaigoje, kai aštuoni jo taškai padėjo spurtuoti 12:4 bei atitrūkti 23:15.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai pradėjo dėjimų šou. Po efektingų Brandono Davieso ir Aarono White‘o skrydžių skirtumas tapo dviženkliu – 33:19.

Nors prieš pat ilgąją pertrauką „Nevėžis“ buvo priartėjęs 37:43, „Žalgiris“ trečiajame ketvirtyje įsisiautėjo ir po laimėtos atkarpos 25:5 įgijo rekordinę persvarą – 68:42.

Paskutiniajame kėlinyje abejonių dėl nugalėtojų nebuvo, o žaidimo kontrolės iš savo rankų nepaleidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tęsė varžovų triuškinimą ir šventė lengvą pergalę.

„Betsafe-LKL“ lyderiai ir čempionų titulą ginantys kauniečiai šiame susitikime vertėsi be Pauliaus Jankūno, kuriam buvo suteikta poilsio.

Kapitoną sėkmingai pavadavo vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs Gytis Masiulis, kuris per 28 minutes įmetė 19 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/10 baudos) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Žalgiris“: Gytis Masiulis 19 (11 atk. kam.), Beno Udrihas 18, Axelis Toupane‘as, Antanas Kavaliauskas ir Aaronas White‘as po 10, Paulius Valinskas 7.

„Nevėžis“: Vladislavas Koreniukas 20 (9 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 11, Jamesas Woodardas 9, Mauro Veljačičius ir Gintautas Matulis po 7.