10
Rungtynių akimirkos (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ nesėkmingai pradėjo Europos taurės turnyro „Top 16“ etapą - 96:98 (26:17, 15:30, 22:24, 33:27) nusileista Sankt Peterburgo „Zenit“.

10

Vilniečiai puikė pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo įtikinamai - 26:17. Viskas sugriuvo antrajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo net dvigubai - 30:15.

„Viskas prasidėjo gerai. Bet antras kėlinys buvo labai prastas. Padarėme net septynias klaidas, čia buvo lūžis. Sugebėjome vėliau grįžti į rungtynes, bet laimėti - ne. Už grįžimą padėkojau žaidėjams“, - po rungtynių sakė „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis.

Vilniečius viltis rungtynėse galutinai palaidojo Chrisas Krameris, kuris klydo išsimesdamas kamuolį, kai žaisti buvo likusios penkios sekundės.

„Nenorėčiau lįsti į niuansus - per lėtai atsidengėme, per vėlai išmetėme kamuolį. Techniniai dalykai. Pritrūko greičio.

Nenorėčiau pasakoti, ką buvome sugalvoję, nes laukia dar daug rungtynių“, - paslaptingas liko R.Kurtinaitis.

98 praleisti taškai - labai daug tokios svarbos rungtynėse ir dar žaidžiant namuose. Du „Zenit“ žaidėjai - Drew Gordonas ir Kyle’as Kuricas kartu surinko 53 taškus.

„Žinojome prieš rungtynes, kad „Zenit“ žaidžia greitai. Jie tikrai mane nustebino poziciniame žaidime, turėjome daug bėdų gynyboje vienas prieš vieną, tai pagrindinė pralaimėjimo priežastis“, - įvardijo treneris.

Tuo metu, kai „Siemens“ arenoje kovėsi šie klubai, Vilniaus oro uoste nusileido garsioji Ballų šeima. R.Kurtinaitis pripažino, kad girdėjo apie juos, bet vertinti nesiėmė.

„Kaip jie žaidžia - nežinau, nesu matęs. Mačiau, kad vienas jų įmetė šimtą taškų, bet kaip jie žais, ką darys - pasakyti negaliu“, - kalbėjo R.Kurtinaitis.