Paaiškėjo visi Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovai Europos taurės turnyro TOP16 etape. Paskutinįjį oponentą vilniečiai sužinojo po rungtynių, kuriose prireikė trijų pratęsimų.

Tokia dvikova vyko Gran Kanarijoje, kur „Herbalife“ 128:129 (17:14, 28:19, 30:28, 12:26, 17:17, 11:11, 13:14) neatsilaikė prieš Vilerbano ASVEL.

Nugalėtojams 42 taškus pelnė 11 tritaškių iš 16 ir septynias baudas iš devynių pataikęs Johnas Robersonas. Įžaidėjas atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus bei surinko 44 naudingumo balus.

ASVEL (7 pergalės / 3 pralaimėjimai) laimėjo D grupę, o „Herbalife“ (5/5) liko ketvirta.

Trečiąją D grupės vietą užėmė Sankt Peterburgo „Zenit“. Rusijos komanda, kaip ir Trento „Dolomiti Energia“, laimėjo po šešerias rungtynes, bet Italijos ekipa Rusijoje nusileido 70:81, o Italijoje nugalėjo 103:81.

„Zenit“ žais naujai sudarytoje F grupėje. Joje bus „Lietuvos rytas“, Panevėžio „Lietkabelio“ B grupę laimėjęs Miuncheno „Bayern“ (9/1) ir ketvirtąją A grupės vietą užėmęs Turino „Fiat“ (5/5).

Sankt Peterburgo komandoje rungtyniauja du buvę „Lietuvos ryto“ krepšininkai – argentinietis Nicolas Laprovittola ir amerikietis Drew Gordonas.

„Bayern“ vienintelį pralaimėjimą patyrė paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse, svečiuose 82:90 nusileidęs Emilijos Redžo „Grissin Bon“.