Kalėdinį Anglijos „Premier“ lygos stebuklą sukūrė „Manchester United“ futbolininkai. Jie išsigelbėjo ir namie 2:2 (1:2) sužaidė su „Burnley“.

„Manchester United“ gretose dubliu pasižymėjo Jesse Lingardas (53, 91 minutė). „Burnley“ įvarčius pelnė Ashley Barnesas (3 min.) bei Stevenas Defouras (36 min.).

Panašiai išsigelbėjo ir „Bournemouth“, namie 3:3 (1:1) išsiskyręs su Londono „West Ham United“.

Pastarųjų neišgelbėjo Marko Arnautovičiaus dublis (81, 89 min.). Kartą įmušė Jamesas Collinsas (7 min.). „Bournemouth“ gretose tikslūs buvo Danas Goslingas (29 min.), Nathanas Ake (57 min.) bei Callumas Wilsonas (93 min.).

Lygiosios užfiksuotos ir Hadersfilde, kur vietos futbolininkai 1:1 (1:0) baigė mačą su „Stoke City“.

Šeimininkas įvartį Tomas Ince’as (10 min.), svečiams – Ramadanas Sobhi (60 min.).

Netikėtas rezultatas – Votforde, kur šeimininkai 2:1 (1:1) įveikė „Leicester City“.

„Watford“ tikslų smūgį atliko Molla Wague (45 min.). 37-ąją minutę taiklus buvo „Leicester City“ saugas Riyadas Mahrezas, o 65-ąją kamuolys vartuose atsidūrė nuo svečių vartininko Kaspero Schmeichelio.

Anglijos čempionė Londono „Chelsea“ namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Brighton and Hove Albion“.

Įvarčius pelnė Alvaro Morata (46 min.) ir Marcosas Alonso (60 min.).

„West Bromwich Albion“ bei Liverpulio „Everton“ sužaidė be įvarčių – 0:0.

„Manchester United“ (43 taškai) užima antrąją „Premier“ lygos vietą, „Chelsea“ (42 tšk.) – trečiąją, „Burnley“ (33 tšk.) – septintąją, „Leicester City“ (27 tšk.) – aštuntąją, „Everton“ (27 tšk.) – devintąją, „Watford“ (25 tšk.) – 10-ąją, „Huddersfield Town“ (23 tšk.) – 11-ąją, „Brighton and Hove Albion“ (21 tšk.) – 12-ąją, „Stoke City“ (20 tšk.) – 13-ąją, „West Ham United“ (18 tšk.) – 17-ąją, „Bournemouth“ (17 tšk.) – 18-ąją, „West Bromwich Albion“ (15 tšk.) – 19-ąją.