24
Milano „EA7 Emporio Armani“ – Brešos „Germani Basket“ 74:71 (nuotr. SCANPIX)

Šventines Italijos krepšinio lygos rungtynes puikiai sužaidė Artūras Gudaitis. Jis antradienį aikštėje praleido 17 minučių, bet per jas tapo naudingiausiu mačo krepšininku. Milano „EA7 Emporio Armani“ namie 74:71 (22:16, 23:19, 15:27, 14:9) nugalėjo Brešos „Germani Basket“.

24

Šeimininkai pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (18:8), o 14-ąją minutę atitrūko rekordiniu atstumu – 37:22.

Vis dėlto, tai lengvo gyvenimo Milano krepšininkams negarantavo. 29-ąją minutę svečius tritaškiu į priekį išvedė Luca Vitali (62:60).

Paskutinę minutę iniciatyvos ėmėsi rezultatą persvėręs Davide Pascolo (70:69) ir keturias baudas pataikęs Andrew Goudelockas.

A. Gudaitis per 17 minučių pelnė 12 taškų. Lietuvis išprovokavo šešias pražangas, realizavo šešias baudas iš septynių ir visus tris dvitaškius. Puolėjas atkovojo septynis kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus. Pastarasis skaičius – geriausias Milano komandoje.

Rezultatyviau už A. Gudaitį žaidė Jordanas Theodore’as (19 taškų) ir A. Goudelockas (13 tšk.).

Mantas Kalnietis rungtynėms registruotas nebuvo.

„EA7 Emporio Armani“ (9 pergalės / 3 pralaimėjimai) užima antrąją turnyro lentelės poziciją, „Germani Basket“ (10/2) – pirmąją.