Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose.

„Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2).

Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.). Dviems pastariesiems asistavo Driesas Mertensas.

„Sampdoria“ gretose pasižymėjo Gastonas Ramirezas (2 min.) bei 11 metrų baudinį realizavęs Fabio Quagliarella (27 min.).

„Napoli“ rungtynes baigė dešimtiese – 77-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Mario Rui.

„Juventus“ minimaliu rezultatu pranoko „Roma“ futbolininkus – 1:0 (1:0).

Pergalę lėmė Medhi Benatia įvartis, įmuštas 18-ąją minutę.

„Inter“ nesugebėjo įveikti „Sassuolo“ komandos – 0:1 (0:1).

34-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė šeimininkų atstovas Diego Falcinelli. 49-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo „Inter“ žvaigždė Mauro Icardi.

„Napoli“ (45 taškai) pirmauja lygoje, lenkdamas „Juventus“ (44 tšk.) ir „Inter“ (40 tšk.).