24
„Leicester City“ – „Manchester United“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Nors Juanas Mata įmušė du puikius įvarčius, ispano atstovaujama „Manchester United“ pergalės neiškovojo. Mančesterio komanda svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Leicester City“ futbolininkais. Juos išgelbėjo gynėjo įvartis paskutinę minutę.

24

Pirmąjį tikslų smūgį po kontratakos ir Riyado Mahrezo perdavimo atliko „Leicester City“ žvaigždė Jamie Vardy. Tai įvyko 27-ąją rungtynių minutę.

40-ąją protingai sužaidė J. Mata. Jis gavo perdavimą baudos aikštelės centre, nusitaikė ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą, prie pat virpsto.

60-ąją minutę J. Mata įmušė ir pergalingą įvartį. 29-erių ispanas realizavo baudos smūgį.

Rezultatas galėjo būti ir 3:1, bet iš puikios situacijos į virpstą pataikė Jesse Lingardas. Vėliau vienas prieš vartininką Kasperą Schmeichelį pabėgo, bet neįmušė Marcusas Rashfordas.

Atrodė, kad visus „Leicester City“ šansus nubraukė antroji Danielio Amartey geltona kortelė. Futbolininkas pašalintas 73-ąją minutę. D. Amartey aikštėje pasirodė 57-ąją, kai pakeitė traumą patyrusį Danny Simpsoną.

Vis dėlto, 94-ąją minutę po tolimo Marco Albrightono perdavimo į baudos aikštelę įmušė gynėjas Harry Maguire’as.

„Manchester United“ (42 taškai) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją, „Leicester City“ (27 tšk.) – aštuntąją.