Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus.

Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo.

„Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis. Pirmasis tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos.

„Tottenham Hotspur“ svečiuose 3:0 (1:0) nepasigailėjo „Burnley“.

Penkių įvarčių fiesta užfiksuota Londone, kur vietos „West Ham United“ 2:3 (1:1) neatsilaikė prieš „Newcastle United“.

Svečiams įvarčius mušė Henri Saivet (10 minutė), Mohamedas Diame (53 min.) ir Christianas Atsu (61 min.). „West Ham United“ gretose pasižymėjo Marko Arnautovičius (6 min.) bei Andre Ayew (69 min.). Pastarasis 56-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

Keturis tikslius smūgius pamatė Stouko publika. Šeimininkai 3:1 (2:0) pranoko „West Bromwich Albion“.

„Stoke City“ įvarčius pelnė Joe Allenas (19 min.), Ericas Maximas Choupo-Motingas (45+2 min.) ir Ramadanas Sobhi (95 min.). Pirmieji du atliko po rezultatyvų perdavimą.

„Brighton & Hove Albion“ savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo „Watford“.

Pergalingą įvartį 64-ąją minutę įmušė Pascalis Grossas.

Dvejos rungtynės baigėsi 1:1. Taip namie „Southampton“ sužaidė su „Huddersfield Town“, o „Swansea City“ – su Londono „Crystal Palace“.

„Southampton“ tikslų smūgį atliko Charlie Austinas (24 min.), „Huddersfield Town“ – Laurentas Depoitre (64 min.), „Swansea City“ – Jordanas Ayew (77 min.), „Crystal Palace“ – nuo 11 metrų žymos Luka Milivojevičius (59 min.).

„Manchester City“ (55 taškai) užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje. „Tottenham Hotspur“ (34 tšk) užima penktąją vietą, „Burnley“ (32 tšk.) – septintąją, „Watford“ (22 tšk.) – 10-ąją, „Huddersfield Town“ (22 tšk.) – 11-ąją, „Brighton & Hove Albion“ (21 tšk.) – 12-ąją, „Southampton“ (19 tšk.) – 13-ąją, „Stoke City“ (19 tšk.) – 14-ąją, „Newcastle United“ (18 tšk.) – 15-ąją, „Crystal Palace“ (18 tšk.) – 16-ąją, „West Ham United“ (17 tšk.) – 17-ąją, „Bournemouth“ (16 tšk.) – 18-ąją, „West Bromwich Albion“ (14 tšk.) – 19-ąją, „Swansea City“ (13 tšk.) – paskutinę, 20-ąją.