Eurolygoje vieną komandą po kitos klupdantis Kauno „Žalgiris“ nesusigadino šventinių nuotaikų ir „Betsafe-LKL“, kurioje pavyko iškovoti 14-ąją pergalę.

Čempionato lyderiai namuose po atkaklios kovos 72:60 (20:15, 14:14, 16:13, 22:18) pranoko Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus, patyrusius 10-ąją nesėkmę.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes, Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmavo 56:51, o tuomet pamatus pergalei pradėjo dėti Axelis Toupane‘as. Prancūzas atletiškais reidais pelnė keturis taškus iš eilės, o dar du pridėjęs Antanas Kavaliauskas pirmąjį kartą padidino persvarą iki dviženklės – 62:51.

Per likusį laiką alytiškiai atsitiesti nebesugebėjo, o šeimininkai išsaugojo dviženklį pranašumą iki finalinės sirenos.

Iškovoti pergalę „Žalgiriui“ nesutrukdė pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 34:41. Prie šio skirtumo labiausiai prisidėjo aštuonis kamuolius sugriebęs Povilas Čukinas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo po 10 taškų įmetę A. Kavaliauskas ir Paulius Jankūnas. Naudingiausias buvo kitas aukštaūgis Brandonas Daviesas, kurio sąskaitoje – devyni taškai, devyni atkovoti kamuoliai ir 20 naudingumo balų.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių svečiai iš Alytaus kibo favoritams į atlapus ir žaidė su jais kaip lygūs su lygiais. Pirmajame ketvirtyje „Dzūkija“ pirmavo 15:13, o po dviejų kėlinių atsiliko 29:34.

Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė – nors Kevino Pangoso ir Brandono Davieso vedami šeimininkai buvo nutolę 41:32, atkakliai kovoję Nikola Vasilevo auklėtiniai netrukus prisivijo 39:44.

Alytiškiai didelę rungtynių dalį turėjo verstis be vieno savo lyderių. Trečiojo kėlinio viduryje penktąją asmeninę pražangą gavo Anatolijus Kaširovas.