Anglijos „Premier“ lygos 18-ojo turo rungtynėse pergales įsirašė trys Londono klubai - „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Crystal Palace“.

„Arsenal“ 1:0 (1:0) įveikė „Newcastle“. Vienintelį įvartį 23-ąją minutę pelnė Mezutas Ozilas.

„Chelsea“ taip pat 1:0 (1:0) nugalėjo „Southampton“. Pirmo kėlinio pabaigoje per pridėtą laiką pasižymėjo Marcosas Alonso.

„Crystal Palace“ klubas 3:0 (2:0) įveikė „Leicester“ klubą, rungtynes baigusį dešimtiese.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Christianas Benteke (19 min.), Wilfriedas Zaha (40 min.) ir Bakary Sako (90+4 min.).

61-ąją rungtynių minutę iš aikštės pašalintas Wilfredas Ndidi, užsidirbęs antrą geltoną kortelę. Ji jam skirta už vaidybą.

„Leicester“ (26 taškai) Anglijoje - aštunti, „Crystal Palace“ (17 taškų) - keturiolikti.