Trečiadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Neapsieita be netikėtumų. „Liverpool“ namie be įvarčių sužaidė su „West Bromwich Albion“, o Londono „Arsenal“ – svečiuose su to paties miesto „West Ham United“.

Varžovų nepasigailėjo lygos lyderis „Manchester City“. Jis svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Swansea City“.

Dubliu pasižymėjo Davidas Silva (27, 52 minutės). Po įvartį pridėjo Kevinas De Bruyne (34 min.) ir Sergio Aguero (85 min.).

Minimalią pergalę iškovojo „Manchester United“, 1:0 (1:0) namie nugalėjęs „Bournemouth“.

25-ąją minutę įmušė Romelu Lukaku.

Anglijos vicečempionas Londono „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Brighton & Hove Albion“.

40-ąją minutę pasižymėjo Serge’as Aurier, 87-ąją – Heung-Min Sonas.

Minimaliu skirtumu varžovus įveikė Liverpulio „Everton“, svečiuose 1:0 (1:0) pranokęs „Newcastle United“.

27-ąją minutę tikslus buvo Wayne’as Rooney.

94-ąją minutę iš aikštės už antrąją geltoną kortelę pašalintas „Newcastle United“ saugas Jonjo Shelvey.

Rezultatyviausiose trečiadienio rungtynėse „Leicester City“ išvykoje 4:1 (3:0) sutriuškino „Southampton“.

Svečiams du įvarčius pelnė Shinji Okazaki (32, 69 min.). Japonas atliko rezultatyvų perdavimą, pirmąjį įvartį įmušusiam Riyadui Mahrezui (11 min.). Tikslų smūgį pridėjo ir Andy Kingas (38 min.).

„Southampton“ gretose pasižymėjo Maya Yoshida (61 min.).

„Manchester City“ (49 taškai) pirmauja „Premier“ lygoje, lenkdamas „Manchester United“ (38 tšk.). „Tottenham Hotspur“ (31 tšk.) – ketvirtas, „Liverpool“ (31 tšk.) – penktas, „Arsenal“ (30 tšk.) – septintas, „Leicester City“ (26 tšk.) – aštuntas, „Everton“ (22 tšk.) – 10-as, „Southampton“ (18 tšk.) – 11-as, „Brighton & Hove Albion“ (17 tšk.) – 13-as, „Bournemouth“ (16 tšk.) – 14-as, „Newcastle United“ (15 tšk.) – 16-as, „West Bromwich Albion“ (14 tšk.) – 17-as, „West Ham United“ (14 tšk.) – 19-as, „Swansea City“ (12 tšk.) – paskutinis, 20-as.