Lietuvos krepšinio rinktinės lyderė Gintarė Petronytė sužaidė dar vienas galingas Eurolygos rungtynes. Lietuvės pastangų nepakako – Stambulo „Galatasaray“ trečiadienį savo aikštėje 73:75 (12:22, 13:14, 23:22, 25:17) pralaimėjo Šoprono „Basket“.

Viešnios pirmąjį kėlinį laimėjo dviženkle persvara – 22:12. Skirtumas trečiojo kėlinio viduryje buvo išaugęs iki 20-ies taškų (54:34).

Tada „Galatasaray“ kilo į šturmą ir, likus 43 sekundėms, atsliko 73:75. Vėliau dvitaškį prametė „Basket“ krepšininkė Yvonne Turner. Stambulo komanda per 18 sekundžių normalios atakos surengti nesugebėjo.

„Basket“ per rungtynes pataikė devynis tritaškius iš 16 (56 procentai), „Galatasaray“ – septynis iš 25 (28 proc.). Šoprono krepšininkės atliko 23 rezultatyvius perdavimus, Stambulo – 13.

G. Petronytė žaidė 29 minutes, per kurias pelnė 17 taškų, pataikiusi 11 baudų iš 12. Vidurio puolėja atkovojo septynis kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Kitose Eurolygos rungtynėse Krokuvos „Wisla Can-Pack“ namie 49:74 (9:15, 15:21, 5:16, 20:22) nepasipriešino Jekaterinburgo UMMC.

Šeimininkėms Giedrė Labuckienė per 27 minutes taškų nepelnė. Lietuvė prametė visus penkis dvitaškius, atkovojo keturis kamuolius surinko -2 naudingumo balus.