Vokietijos Bundeslygoje minimalią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Jis šeštadienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Lemtinga buvo 20-oji minutė, kai kamuolį po Joshua Kimmicho perdavimo į vartų tinklą pasiuntė Arturo Vidalis.

Aštuntųjų Bundeslygos rungtynių iš eilės nelaimėjo Dortmundo „Borussia“. Ji savo aikštėje krito prieš Brėmeno „Werder“ – 1:2 (0:1).

Nugalėtojams įvarčius mušė Johannesas Eggesteinas (26 minutė) ir Theodoras Gebre Selassie (65 min.). Abiems rezultatyvius perdavimus atliko Maxas Kruse.

„Borussia“ neišgelbėjo Pierre’o-Emericko Aubameyango įvartis (57 min.).

„Bayern“ (35 taškai) pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas „RB Leipzig“ (27 tšk.) bei Gelzenkircheno „Schalke 04“ (26 tšk.). „Borussia“ (22 tšk.) – septinta.