Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iššvaistė beveik 20 taškų pranašumą, tačiau įsirašė šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Praėjusią savaitę „Pieno žvaigždžių“ vyriausiojo trenerio poste debiutavusio Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 82:75 įveikė Kėdainių „Nevežį“.

Likus daugiau nei trims minutėms komandas skyrė du taškai (72:70), tačiau spurtą surengusios „Pieno žvaigždės“ greitai nutolo (79:72).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Trevonas Hughesas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs septynis kamuolius ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Pasvaliečių gretose Viačeslavas Bobrovas įmetė 13 taškų ir atkovojo septynis kamuolius, po 11 taškų pridėjo Tomas Lekūnas, Steponas Babrauskas ir Artūras Ausėjas (7 rez. perd.).

„Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė Gabrielius Maldūnas, surinkęs 14 taškų ir atkovojęs šešis kamuolius. Valerijus Likhodėjus (9 atk. kam.) ir Jamesas Woodardas (7 atk. kam.) pelnė po 12 taškų.

Kėdainiečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo nei įtikinamai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 41 prieš 32.

„Pieno žvaigždės“ pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo 20 taškų pranašumą (29:9). Visgi iki ilgosios pertraukos „Nevėžis“ sumažino skirtumą (51:41).

Kėdainiečiams tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.