Turino „Juventus“, „Roma“ ir „Basel“ UEFA Čempionų lygoje prisijungė prie komandų, kurios jau anksčiau buvo užsitikrinusios vietą atkrintamosiose varžybose. Tą lėmė antradienį sužaisti paskutinieji A, B, C ir D grupių mačai.

Bilietus jau anksčiau į savo kišenes įsidėjo „Manchester United“, „Barcelona“, Londono „Chelsea“, Stambulo „Besiktas“, Londono „Tottenham“, „Manchester City“, Miuncheno „Bayern“, Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Madrido „Real“.

A grupėje „Manchester United“ 2:1 (0:1) įveikė Maskvos CSKA, likusią trečioje vietoje.

Rusus į priekį buvo išvedęs Alanas Dzegoevas (45 min.), bet anglams pergalę švęsti leido Romelu Lukaku (64 min.) ir Marcuso Rashfordo (66 min.) įvarčiai.

Kitame grupės mače „Basel“ 2:0 įveikė „Benfica“, paliko ją grupės dugne be taškų, o pati užėmė antrą vietą ir tęs kelionę Čempionų lygoje.

B grupėje iš anksto buvo aišku, kad toliau keliauja Miuncheno „Bayern“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“. Vokiečiai, norėdami užimti pirmą vietą, turėjo laimėti 4:0.

To jiems padaryti nepavyko, bet už tai „Bayern“ parodė, kad PSG - įveikiami ir laimėję 3:1 įteikė jiems pirmą pralaimėjimą šio sezono Čempionų lygoje.

Įvarčius „Bayern“ mušė Robertas Lewandowskis (8 min.), Corentinas Tolisso (37, 69 min.), PSG klubui - Kylianas Mbappe (50 min.).

Briuselio „Anderlecht“ 1:0 nugalėjo Glazgo „Celtic“, bet vis tiek liko ketvirtas B grupėje.

C grupėje į kitą etapą nepateko Madrido „Atletico“, kuris 1:1 sužaidė su Londono „Chelsea“.

„Atletico“ buvo priekyje po Saulio Niguezo įvarčio (56 min.), bet 75-ąją minutę į savo vartus įsimušė Stefanas Savičius.

Madrido klubui buvo būtinas ir „Roma“ futbolininkų pralaimėjimas, kad žengtų toliau.

Tačiau italai 1:0 nugalėjo Agdamo „Qarabag“ ir ne tik žengė į kitą etapą, bet ir tapo grupės nugalėtojais. „Chelsea“ liko antras.

Pergalingą įvartį pelnė Diego Perotti (53 min.)

D grupėje Turino „Juventus“ 2:0 įveikė Pirėjo „Olympiakos“ ir liko antri. Italijoms čempionų gretose rezultatyvūs buvo Juanas Cuadrado (15 min.) ir Federico Bernardeschi (89 min.).

Grupės nugalėtoja „Barcelona“ taip pat 2:0 nugalėjo Lisabonos „Sporting“. Įvarčiu pasižymėjo Alcaceris Paco (59 min.) ir į savus vartus kamuolį nukreipęs Jeremy Mathieu (90+1 min.)