11
Vilniečiai Vilniuje priėmė Belgrado klubą. (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Vilniaus „Lietuvos rytui“ (4-3) prireikė kaip reikiant paprakaituoti, kad iškovotų ketvirtą, itin svarbią, pergalę Europos taurės turnyro C grupėje.

11

Vilniečiai namie 93:75 (22:19, 25:17, 22:20, 24:21) įveikė grupės autsaiderę Belgrado „Partizan“ (1-6).

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir svečiai iki antrojo kėlinio vidurio laikėsi šalia vilniečių, tačiau tada šou surengė amerikietis Travisas Petersonas, per ketvirtį pelnęs 14 taškų ir leidęs šeimininkams susikrauti dviženklę persvarą - 47:36.

Trečiajame kėlinyje „Partizan“ vėl alsavo į nugarą - priartėjo iki 55:58, bet pasinaudoję tuo, kad ketvirtą pražangą gavo svečių lyderis Patrickas Milleris, vėl pabėgo - 69:56.

Ketvirtajame kėlinyje iš T.Petersono estafetę perėmė Jimmy Baronas, pataikęs keturis tritaškius. Jis tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju, pelnydamas 22 taškus.

Jis realizavo pusę visų vilniečių tolimų metimų - 5 iš 10.

Po šios pergalės vilniečiams kitas turnyro etapas tapo ranka pasiekiamas - jie įsitvirtino trečioje grupės vietoje.

Svečiai suklydo net 20 kartų, kai šeimininkai padarė vos 11 klaidų.

Pirmąjį komandų susitikimą Belgrade taip pat buvo laimėjęs „Lietuvos rytas“ 91:80.

„Lietuvos rytas“: J.Baronas 22, T.Petersonas 21, Chrisas Kameris 12, Martynas Echodas 10.

„Partizan“: P.Milleris 20, Doko Šaličius 15.