Keturioliktą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo įspūdingą formą demonstruojanti „Manchester City“. Pepo Guardiolos auklėtiniai 2:1 (0:1) palaužė „West Ham“ klubą.

Kiek netikėtai „Etihad“ stadione į priekį išsiveržė svečiai, kai 44-ąją minutę po kampinio galva pasižymėjo Angelo Ogbonna, pelnęs pirmąjį sezono įvartį.

„Manchester City“ turėjo daugiau šansų, tačiau įvarčiu pranašumą pavertė tik 57-ąją minutę, kai po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į vartus nukreipė Nicolas Otamendi.

Kito įvarčio teko palaukti - po puikaus Kevine’o de Bruyne’o perdavimo 83-ąją minutę pasižymėjo Davidas Silva.

„Manchester City“ išlieka nepralaimėjusi ir po penkiolikos turų turi 43 taškus bei aštuoniais lenkia antroje vietoje esantį „Manchester United“.

„West Ham“ su dešimt taškų yra priešpaskutiniai, devyniolikti.