Lietuvos rinktinę į pergalę atvedė E. Bendžiaus šou

Lietuviai sutriuškino lenkus

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sekmadienį Klaipėdoje stojo į kovą su Lenkijos nacionaline ekipa. 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos C grupėje lietuviai iškovojo antrąją pergalę 75:55 palauždami svečius iš Lenkijos.  Rungtynes geriau pradėjo Lenkijos ekipa, kuri po dviejų kėlinių pirmavo 17:13. Jau antrajame ketvirtyje Dainiaus Adomaičio auklėtiniai padarė išvadas ir įgijo dviženklę persvarą. Antroje rungtynių pusėje prasidėjo Lenkijos rinktinės triuškinimas, o Lietuvos rinktinę į pergalę vedė karjeros rungtynes rinktinėje sužaidęs Eimantas Bendžius.

Lietuvos ekipa rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Mindaugas Girdžiūnas, Arnas Butkevičius, Gediminas Orelinas, Evaldas Kairys ir Renaldas Seibutis.

Rungtynes itin efektingai pradėjo „Neptūno“ krepšininkai, kurie kilę iš Klaipėdos. Du tritaškius pelnė Mindaugas Girdžiūnas, tuo tarpu Arnas Butkevičius trikdė varžovų gynybą galingais reidais.

Antrajame ketvirtyje sėkmingai į žaidimą įsijungė ir kitas klaipėdietis Deividas Gailius. Krepšininkas pelnė du taškus su pražanga ir realizavo baudos metimą. Sėkminga Klaipėdos krepšininkų atkarpa lėmė, kad antrajame ketvirtyje rinktinės krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą 36:22.

Ketvirtą kėlinį rinktinė pradėjo dviem galingais Eimanto Bendžiaus dėjimais, o atotrūkis nuo Lenkijos toliau didėjo 62:44. Labiausiai Lenkijos rinktinei koją kišo prastas taiklumas - iš žaidimo svečiai atakuoja tik 24 proc. taiklumu.