Ispanijoje šeštadienis skirtingai susiklostė Madrido futbolo klubams – „Real“ vargo, o „Atletico“ triuškino varžovus.

„Real“ savo stadione 3:2 (2:1) palaužė „Malaga“ futbolininkus.

Madrido komanda dukart pirmavo, bet Malagos ekipa lygino rezultatą. Į Karimo Benzemos įvartį (9 minutė) atsakė Diego Rolanas (18 min.), Casemiro (21 mim.) – Gonzalo Castro (58 min.).

„Real“ pergalę lėmė klubo simbolis Cristiano Ronaldo. Portugalas 76-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie vartininko Roberto Jimenezo atmušto kamuolio.

„Atletico“ rungtynės buvo daug lengvesnės. Madrido futbolininkai lengvai pasivaikščiojo Valensijoje, kur 5:0 (2:0) sutriuškino vietos „Levante“.

5-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė šeimininkų futbolininkas Roberas.

Vėliau dubliais pasižymėjo Kevinas Gameiro (29, 59 min.) bei Antoine’as Griezmannas (65, 68 min.). Prancūzai atliko ir po rezultatyvų perdavimą.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Deportio Alaves“ 1:2 pralaimėjo „Eibar“, o Sevilijos „Real Betis“ 2:2 sužaidė su „Girona“.

„Real“ ir „Atletico“ turnyro lentelėje žengia greta – turi po 27 taškus. Dėl geresnio įmuštų bei praleistų įvarčių santykio trečioji vieta priklauso „Atletico“.