Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje du taškus prarado šalies futbolo vicčempionas – Londono „Tottenham Hotspur“. Jis namie 1:1 (0:1) sužaidė su „West Bromwich Albion“.

Svečiai vicečempionus šokiravo greitu įvarčiu. 4-ąją minutę po Jake’o Livermore’o perdavimo įmušė Salomonas Rondonas.

„Tottenham Hotspur“ rezultatą pavyko išlyginti po 70-ies minučių, kai 74-ąją pasižymėjo Harry Kane’as.

Pergalę iškovojo antrojoje „Premier“ lygos vietoje žengiantis „Manchester United“, namie 1:0 (0:0) įveikęs „Brighton and Hove Albion“.

66-ąją minutę smūgiavo Ashley Youngas, kamuolys vartų tinkle atsidūrė nuo Lewiso Dunko. Jam įrašytas įvartis į savuosius vartus.

Įspūdingu rezultatu triumfavo „Watford“, svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškinęs „Newcastle United“.

19-ąją minutę įmušė Willas Hughesas, 62-ąją – Andre Gray’us. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) kamuolį į savuosius vartus nukreipė DeAndre Yedlinas.

Tris taškus išplėšė Londono „Crystal Palace“, savo aikštėje 2:1 (0:0) palaužęs „Stoke City“.

Svečiai pirmavo po 53-ąją minutę Xherdano Shaqiri įmušto įvarčio. 56-ąją rezultatą išlygino Rubenas Loftusas-Cheekas, o pergalę 92-ąją išplėšė Mamadou Sakho.

„Swansea City“ savo aikštėje 0:0 sužaidė su „AFC Bournemouth“.

„Manchester United“ (29 taškai) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją, „Tottenham Hotspur“ (24 tšk.) – ketvirtąją, „Watford“ (21 tšk.) – aštuntąją, „Brighton and Hove Albion“ (16 tšk.) – devintąją, „AFC Bournemouth“ (14 tšk.) – 12-ąją, „Newcastle United“ (14 tšk.) – 13-ąją, „Stoke City“ (13 tšk.) – 15-ąją, „West Bromwich Albion“ (11 tšk.) – 17-ąją, „Swansea City“ (9 tšk.) – 19-ąją, „Crystal Palace“ (8 tšk.) – 20-ąją.