V. Jakučinskaitė pristatė naują kolekciją: vestuvėms ne prie mišrainės stalo

Trečiadienio vakaras buvo ypač svarbus dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei. Žinoma drabužių kūrėja sukvietė savo bičiulius į mados namų „Tiulio fėja“ atidarymą. Šventės metu taip pat buvo pristatyta vestuvėms paplūdimyje tinkančių suknelių kolekcija. Modelių makiažais ir šukuosenomis pasirūpino grožio salono „Studio M“ meistrės su Milita Daikeryte priešakyje.

Prekės ženklo „Tiulio fėja“ kolekcijos svečiai (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
25

Iš Vilniaus senamiesčio į Žvėryną persikėlę „Tiulio fėja“ mados namai svečius pasitiko alsuojančiu tropikų karščiu. Nors už lango – gūdus ruduo, tačiau dizainerė kviestiniams svečiams nors kelioms valandoms leido pabėgti nuo šaltų orų. 

REKLAMA

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymo svečiai

Ši vasariška aplinka buvo sukurta ne veltui. V. Jakučinskaitė pastebi, kad tarp lietuvių itin populiarėja vestuvės egzotiškuose kraštuose. Merginos nori susituokti ten kur šilta, geras oras, o nuotraukos atima kvapą. Poros svarbiausiai gyvenimo šventei renkasi Maldyvus, Tailandą, Balį ar kitus egzotiškus kraštus.

Ta proga „Tiulio fėja“ mados namų įkūrėja sukūrė egzotiškuose kraštuose tinkančių suknelių kolekciją. Vestuvinių suknelių modeliais tapo žinomos Lietuvos moterys. V. Jakučinskaitės kūrybą demonstravo aktorė Justė Zinkevičiūtė, šokėja Greta Mikalauskytė, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, profesionalus modelis Justina Ieva Steponavičiūtė, verslininkė Inga Paksaitė-Stumbrienė ir modelis Deimantė Andriuškaitė.

Viktorijos Jakučinskaitės vestuvių suknelių kolekcija (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Vestuvėms paplūdimyje V. Jakučinskaitė siūlo rinktis plevėsuojančio, permatomo audinio, kūną apnuoginančias sukneles. Pasak dizainerės, merginos paplūdimio vestuvėms išsirenka per sunkaus audinio, korsetinio tipo, kūną per daug dengiančias ar klasikinio stiliaus suknelės. V. Jakučinskaitė įsitikinusi – suknelė turi plaikstytis vėjyje, būti romantiškai seksuali, sukurti lengvumo efektą, susilieti su egzotiška aplinka.

„Tinka viskas, kas netinka tuokiantis bažnyčioje, vestuvėms prie mišrainės stalo. Tuokiantis egzotiškuose kraštuose nebūna jokios cenzūros. Juk ceremonijoje dažniausiai dalyvauja tik nuotaka ir jos išrinktasis. Jokių piktų tetų žvilgsnių dėl per daug apnuoginto kūno ar neva santuokos ceremonijai nederamos aprangos“, – šypsosi viena garsiausių Lietuvos dizainerių.

REKLAMA

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorijos Jakučinskaitės vestuvių suknelių kolekcija

Visos vakaro metu pristatytos suknelės susideda iš bodžio ir susegamo sijono. Suknelė lengvai transformuojasi, yra labai patogi vilkėti paplūdimyje fotosesijos metu. Visi bodžiai yra siuvinėti smulkiais karoliukais, blizgučiais, gipiūro aplikacijomis. Paruošti šias sukneles dėvėjimui prireikė trijų mėnesių. Visi siuvinėjimai yra rankų darbas, individualūs, antro identiško bodžio pagaminti yra neįmanoma. Suknelių audiniai yra pirkti visame pasaulyje, tad norinčioms savarankiškai pasisiūti kažką panašaus, tektų skristi į Niujorką ar Vietnamą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų