Stambulo „Besiktas“ tapo G grupės nugalėtoja UEFA Čempionų lygoje. Pirmąją vietą turkams garantavo lygiosios su „Porto“.

Namie žaidę Stambulo futbolininkai pirmieji praleido įvartį, bet nepalūžo - rungtynės baigėsi 1:1.

29-ąją minutę svečius į priekį išvedė Felipe, bet kėlinio pabaigoje rezultatą lygino Andersonas Talisca (41 min.).

Po lygiųjų portugalai lieka antroje grupės vietoje.

E grupėje svarbius taškus prarado Maskvos „Spartak“, rungtynių pabaigoje išleidęs pergalę prieš „Maribor“. Rungtynės taip pat pasibaigė 1:1. Rusai po lygiųjų liko trečiojo vietoje.

Juos į priekį buvo išvedęs Ze Luisas (82 min.), bet paskutinį žodį tarė Jasminas Mesanovičius (90+2 min.).

Šį vakarą Čempionų lygoje dar bus sužaisti šešerios rungtynės.