24
„Brighton & Hove Albion“ – „Stoke City“ 2:2 (nuotr. SCANPIX)

Keturi rungtynėse įmušti įvarčiai Braitono sirgaliams pergalės nepadovanojo. „Brighton & Hove Albion“ paskutiniajame Anglijos „Premier“ lygos 12-ojo turo mače savo aikštėje 2:2 (1:2) sužaidė su „Stoke City“ futbolininkais.

24

Mačo pradžioje aikštėje dominavo kieta kova. Ji įvartį 28-ąją minutę atnešė svečiams. Po Xherdano Shaqiri perdavimo iš gilumos įmušė Ericas Maximas Choupo-Motingas.

„Brighton & Hove Albion“ rezultatą pavyko išlyginti pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. 44-ąją minutę perdavimą iš dešinės atliko Davy Propperis, o kamuolį į vartus nukreipė Pascalis Grossas.

Euforija stadione ilgai netruko. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo gynėjas Kurtas Zouma.

„Brighton & Hove Albion“ rezultatą dar kartą lygino sužaidus valandą. 60-ąją minutę įmušė aktyviai rungtyniavęs Jose Izquierdo.

„Brighton & Hove Albion“ nepralaimėjo penktojo, „Stoke City“ – trečiojo mačo iš eilės.

„Brighton & Hove Albion“ (16 taškų) užima devintąją „Premier“ lygos poziciją, „Stoke City“ (13 tšk.) – 15-ąją.