0
Dviejų Londonų klubų derbis nepagailėjo emocijų. (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygą nušvietė Šiaurės Londono derbis - jame „Arsenal“ klubas 2:0 (2:0) įveikė „Tottenham Hotspur“ futbolininkus.

„Arsenal“ derbio nebuvo laimėjusi jau senokai - pastarosios šešerios šių klubų akistatos buvo pasibaigusios keturiomis „Tottenham Hotspur“ pergalės ir dvejomis lygiosiomis.

Šį kartą „Arsenal“ darbo ėmėsi jau pirmajame kėlinyje - 36-ąją minutę pasižymėjo Shkodranas Mustafi, o dar po penkių minučių persvarą padidino Alexis Sanchezas.

Po šios pergalės „Arsenal“ pakilo į penktą vietą, o jų varžovai smuktelėjo į trečią. Dabar komandas turnyrinėje lentelėje teskiria taškas.