21-erių Domantas Sabonis vis labiau žavi savo komandos draugus ir „Indiana Pacers“ trenerį Nate’ą McMillaną. Šį kartą lietuvis trenerio pagyras užsitarnavo dėl pasiaukojimo net tada, kai jautėsi itin prastai.

Prieš pergalingas rungtynes (107:100) prieš Detroit Pistons lietuvis net praleido apšilimą, nes jautė pilvo skausmus - D.Sabonis apsinuodijo maistu.

Prieš rungtynes jis man pasakė: duokite man penkiolika minučių. Antroje rungtynių pusėje jis pagavo ritmą ir žaidė net 24 minutes. Domantas atrodė pakankamai šviežias ir užsivedęs , - lietuvio atsidavimą gyrė treneris.

Per 24 minutes puolėjas pelnė 12 taškų (4/10 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.) ir atkovojo 10 kamuolių. Mūsiškiui esant aikštėje „Pacers“ pelnė 17 taškų daugiau už varžovus.