„Lietuvos rytas“ su kaupu atsirevanšavo Bilbao komandai

„Lietuvos rytas“ pasiekė itin svarbią pergalę Bilbao mieste. Trečiadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 96:79 nugalėjo „Basket“ ekipą ir sustiprino savo viltis patekti į kitą Europos taurės turnyro etapą.

Susitikimo pradžioje Chrisas Krameris ir Martynas Echodas rezultatyviai atakavo krepšį, tačiau šeimininkai vis tiek turėjo minimalią persvarą. Vilniečių spragomis gynyboje pasinaudojusi „Basket“ ekipa surengė spurtą ir susikrovė devynių taškų pranašumą (11:20). Kėlinio pabaigoje „Lietuvos rytas“ priartėjo – 17:22.

Rokas Giedraitis puikiai įsijungė į svečių žaidimą ir pelnė penkis taškus iš eilės. Ch. Kramerio ir Robertas Carterio pastangomis „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį. Svečių ekipa neketino sustoti ir „Bilbao“ klubas privalėjo švelninti skirtumą. Kėlinio pabaigoje M. Echodas „apdovanojo“ Jonathaną Tabu bloku – 42:39.

Po ilgosios pertraukos „Basket“ žaidė itin ryžtingai ir vėl susigrąžino turėtą pranašumą. Rimas Kurtinaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės ir tai davė rezultatą – po R. Carterio metimo vilniečiai bandė surengti dar vieną spurtą. Ch. Krameris tęsė fantastišką pasirodymą ir pelnė 21-ąjį tašką. „Lietuvos ryto“ persvara išaugo iki devynių taškų (73:64).

Paskutinio ketvirčio metu Vilniaus komanda stengėsi galutinai nokautuoti varžovus ir tai pavyko. Po trijų rezultatyvių atakų iš eilės svečiai pasiekė dviženklę persvarą, o „Basket“ žaidėjams nepavyko priartėti. Nuskambėjusi finalinė sirena skelbė vilniečių pergalę 96:79.

„Lietuvos rytas“: Ch. Krameris 27, R. Giedraitis 14, L. Mavrokefalidis 13, R. Carteris 12, M. Echodas ir J. Baronas po 10, T. Petersonas 6, A. Jomantas ir M. Lukauskis po2.

„Basket“: M. Gladnessas 15, D. Todorovičius 14.