Lukas Lekavičius žaidė drąsiai ir rezultatyviai, o Lietuvos krepšininko atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ penktadienį svečiuose 70:62 (16:17, 19:13, 14:17, 21:15) nugalėjo principinį varžovą – Pirėjo „Olympiacos“.

„Panathinaikos“ su nedidelėmis pertraukomis pirmavo visų rungtynių metu. 37-ąją minutę komandas skyrė 12 taškų – 66:54.

Svečiai pataikė 58 procentus dvitaškių (19/33), šeimininkai – 41 (15/37). „Olympiacos“ metė 19 baudų, „Panathinaikos“ – septynias.

Atėnų komandoje vienas rezultatuviausių buvo L. Lekavičius. Jis žaidė 20 minučių, rungtynių pabaigoje nevengė imtis iniciatyvos ir iš viso surinko 14 taškų, pataikęs penkis dvitaškius iš aštuonių.

„Olympiacos“: Janis Strelniekas 18 (5 išprovokuotos pražangos), Ioannis Papapetrou 11, Jamelis McLeanas 10.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 15 (6 atkovoti kamuoliai, 5 pražangos), Lukas Lekavičius 14 (5/8 dvitaškių), K. C. Riversas 12 (5 atk. kam.).

„Olympiacos“ (4 pergalės / 2 pralaimėjimai) užima šeštąją Eurolygos poziciją, „Panathinaikos“ (3/3) – devintąją.

Kitose rungtynėse Stambulo „Fenerbahce“ išvykoje 80:57 (21:16, 22:17, 11:13, 26:11) sutriuškino Bambergo „Brose“.

Šeimininkai pirmavo porą pradinių minučių. Vėliau „Fenerbahce“ vis didino pranašumą, o persvaros rekordą pasiekė galutiniu rezultatu – 80:57.

„Fenerbahce“ pataikė 18 dvitaškių iš 31 (58 procentai), „Brose“ – 16 iš 37 (43 proc.). Stambulo krepšininkai nuo baudų metimų linijos atakavo 16 kartų, Bambergo – šešis.

„Brose“: Augustine’as Rubitas 12 (5/9 dvit.), Maodo Lo 10.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 15 (7/10 dvit.), Bradas Wanamakeris 13 (6 atk. kam.), Luigi Datome 12 (5 atk. kam.), Kostas Sloukas 11 (7 rezultatyvūs perdavimai, 6 atk. kam.), Jamesas Nunnally 11.

„Fenerbahce“ (4/2) Eurolygos turnyro lentelėje rikiuojasi ketvirta, „Brose“ (3/3) – 10-a.