Pergalę Europos taurėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2), kuris namie 86:79 (31:13, 14:20, 16:30, 25:16) palaužė Podgoricos „Budučnost“ (3/2).

Rungtynes neįtikėtinu šou pradėjo Adas Juškevičius – gynėjas vien per pirmąjį kėlinį susmeigė septynis tritaškius, o „Lietkabeliui“ tai iškart suteikė triuškinamą persvarą – 21:2. Kėliniui besibaigiant, ši nesubliuško – 31:13.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo varžovai, o skirtumą tolimais metimais varžovai tirpdė ir į aikštelę sugrįžus A. Juškevičiui – 25:37. Šeimininkai tada dar kartą truktelėjo į priekį, tačiau varžovai ir vėl prisivijo – 31:42. Iki ilgosios pertraukos situaciją pataisė Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškis – 45:33.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai ėmė nejuokais strigti, o Kyle’as Gibsonas tritaškiu skirtumą sumažino iki metimo – 53:55. Vėliau tolimu metimu rezultatą išlygino Suadas Šehovičius – 58:58. Po 30 žaidimo minučių juodkalniečiai pirmavo – 63:61.

Sėkminga Darjušo Lavrinovičiaus ir Žanio Peinerio atkarpa sugrąžino „Lietkabeliui“ solidesnį pranašumą (74:66), bet „Budučnost“ situaciją ir vėl tvarkė tritaškiais – 72:76.

„Lietkabelį“ tada gelbėjo patikrintas ginklas – A. Juškevičius įšveitė dar du tritaškius, pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio ir atitrūko nuo varžovų (82:75). Pergalę iš rankų paleidę svečiai dar mėgino sumažinti skirtumą, bet tai darė nesėkmingai.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 31 (9/13 tritaškių, 5 rez. perd., 38 naud. bal.), Žanis Peineris 19 (5 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 11, Darjušas Lavrinovičius ir Vaidas Čepukaitis (10 atk. kam.) po 5.

„Budučnost“: Filipas Barovičius 18 (10/13 baudų metimų), Kyle’as Gibsonas 14 (2/8 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 4 klaidos), Nikola Ivanovičius 12 (2/8 tritaškių, 4 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.).