Šarūnas Vasiliauskas sužaidė rezultatyvų mačą, bet lietuvio atstovaujama Trabzono „Trabzonspor“ pirmadienį namie po pratęsimo krito prieš Eurolygoje rungtyniaujančius Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus – 89:96 (23:21, 20:19, 15:19, 26:25, 5:12).

Svečiai pataikė devynis tritaškius iš 20-ies (45 procentai), šeimininkai – aštuonis iš 29 (28 proc.).

Abi komandos nedaug klydo – prarado po 10 kamuolių.

Š. Vasiliauskas rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 14 taškų, pataikęs septynias baudas iš aštuonių.

„Trabzonspor“ (1 pergalė / 4 pralaimėjimai) užima 13-ąją Turkijos lygos poziciją, „Anadolu Efes“ (4/1) – trečiąją.