Sekmadienį Londone įvyko Anglijos futbolo klasika. „Premier“ lygos rungtynėse „Chelsea“ savo stadione 1:0 (0:0) nugalėjo „Manchester United“.

Pergalingą įvartį 55-ąją minutę įmušė Alvaro Morata, pasižymėjęs po Cesaro Azpilicuetos perdavimo.

Rezultatyviose rungtynėse Liverpulyje vietos „Everton“ 3:2 (0:0) palaužė „Watford“.

67-ąją minutę įmušė Oumaras Niasse, 74-ąją – Dominicas Calvertas-Lewinas. Svečiams įvarčius pelnė Richarlisonas (46 min.) ir Christianas Kabasele (64 min.).

„Everton“ pergalę išplėšė 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Leightonas Bainesas.

„Manchester United“ (23 taškai) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją, „Chelsea“ (22 tšk.) – ketvirtąją, „Watford“ (15 tšk.) – devintąją, „Everton“ (11 tšk.) – 15-ąją.