Turino „Juventus“ futbolininkai iki 57-osios rungtynių minutės vijosi absoliučius Italijos „Serie A“ autsaiderius, bet sugebėjo išsigelbėti – sekmadienį namie 2:1 (0:1) nugalėjo „Benevento“.

Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Amato Ciciretti.

„Juventus“ rezultatą pavyko išlyginti 57-ąją minutę, kai kamuolį į vartus nukreipė Gonzalo Higuainas.

Šeimininkai pergalingą įvartį įmušė 65-ąją minutę, kai tikslus buvo Juanas Cuadrado.

Svečiuose varžovų nesugebėjo įveikti „Serie A“ lyderis „Napoli“. Jis 0:0 sužaidė su Veronos „Chievo“.

Tašką į sąskaitą įsirašė ir Milano „Inter“, namuose 1:1 (0:0) sužaidęs su „Torino“.

Svečius 59-ąją minutę į priekį išvedė Iago Falque. 79-ąją rezultatą išlygino Ederas Martinsas.

„Napoli“ (32 taškai) pirmauja „Serie A“, minimaliai lenkdamas „Juventus“ ir „Inter“.