Lietuvos futbolininkai toliau siaučia Lenkijoje. Šįkart Balstogės „Jagiellonia“ 2:1 (0:1) svečiuose nugalėjo Plocko „Wisla“. Lietuviai prie pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

Pirmąjį rungtynių tikslų smūgį atliko šeimininkai. 14-ąją minutę įmušė Igoris Lasicki.

„Jagiellonia“ rezultatą pavyko išlyginti 52-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo lietuvis Arvydas Novikovas.

74-ąją minutę kitas lietuvis Fiodoras Černychas atliko rezultatyvų perdavimą, o pergalingą įvartį pelnė Taras Romančukas.

A. Novikovas žaidė iki 69-osios minutės, F. Černychas – visas rungtynes.

„Jagiellonia“ (26 taškai) užima antrąją lygos poziciją. Balstogės futbolininkai trimis taškais atsilieka nuo Zabžo „Gornik“ ir tašku lenkia Kelcų „Korona“ bei rungtynėmis mačiau sužaidusią Varšuvos „Legia“.

A. Novikovas ir F. Černychas šiame Ekstraklasos sezone įmušę po tris įvarčius.