24
Londono „West Ham United“ – „Liverpool“ 1:4 (nuotr. SCANPIX)

Greiti „Liverpool“ futbolininkai sukūrė tikrą uraganą puldami, o Liverpulio komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse šeštadienį svečiuose 4:1 (2:0) nugalėjo Londono „West Ham United“.

24

Dubliu pasižymėjo Mohamedas Salah, įmušęs 21 ir 75 minutėmis. Jam abukart rezultatyvius perdavimus atliko Sadio Mane.

24-ąją minutę tikslus buvo Joelis Matipas (24 min.), 56-ąją – Alexas Oxlade’as-Chamberlainas.

Šeimininkų gretose 55-ąją minutę pasižymėjo Manuelis Lanzini, pelnęs įvartį po Andre Ayew perdavimo.

„Liverpool“ (19 taškų) užima šeštąją „Premier“ lygos poziciją, „West Ham United“ (9 tšk.) – 17-ąją.