Ketverios šeštadienio Anglijos „Premier“ futbolo lygos rungtynės baigėsi vienodais rezultatais – 1:0.

Fantasišką pergalę iškovojo „Bournemouth“ komanda. Ji svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Newcastle United“.

Tris taškus lėmė 92-ąją minutę pelnytas įvartis. Po Andrew Surmano perdavimo įmušė Steve’as Cookas.

„Burnley“ taip pat pasiekė pergalę išvykoje – 1:0 (0:0) palaužė „Southampton“.

81-ąją minutę asistavo Johannas Bergas Gudmundssonas, o įmušė Samas Vokesas.

„Brighton and Hove Albion“ varžovų tvirtovėje 1:0 (1:0) įveikė „Swansea City“.

29-ąją minutę po Anthony Knockaerto tikslus buvo Glennas Murray.

Vienintelė namie laimėjusi komanda – „Huddersfield Town“. Ji 1:0 (1:0) šventė pergalę prieš „West Bromwich Albion“.

Įvartį 44-ąją minutę po Scotto Malone’o perdavimo pelnė Rajivas van La Parra.

„Huddersfield Town“ laimėti nesutrukdė raudona kortelė – 57-ąją minutę už antrąjį įspėjimą iš aikštės pašalintas Christopheris Schindleris.

„Burnley“ (19 taškų) užima šeštąją „Premier“ lygos poziciją, „Brighton and Hove Albion“ (15 tšk.) – aštuntąją, „Huddersfield Town“ (15 tšk.) – 10-ąją, „Newcastle United“ (14 tšk.) – 11-ąją, „Southampton“ (13 tšk.) – 13-ąją, „West Bromwich Albion“ (10 tšk.) – 15-ąją, „Bournemouth“ (10 tšk.) – 16-ąją, „Swansea City“ (8 tšk.) – 18-ąją.