Vilniaus „Žalgiris“ patyrė sensacingą pralaimėjimą. Vilniečiai šeštadienį namie 2:4 (1:2) nusileido „Jonavos“ futbolininkams. Tuo vakare gali pasinaudoti Marijampolės „Sūduva“, turėsianti galimybę padidinti atotrūkį turnyro lentelėje iki keturių taškų.

Svečiai 7-ąją minutę išsiveržė į priekį. Įmušė Maksymas Marusyčius. 18-ąją rezultatą išlygino Mamadou Mbodji. Tačiau M. Marusyčius po trijų minučių vėl pasižymėjo. Šįkart nuo 11 metrų žymos.

Antrojo kėlinio pradžioje, 46-ąją minutę, rezultatas tapo 3:1. Tikslus buvo Klaudijus Upstas.

Žalgiriečių viltis atgaivino Liviu Antalis, kamuolį į vartus nukreipęs 77-ąją minutę.

Šeimininkai vylėsi, kad pavyko išlyginti rezultatą, bet Bahrudino Atajičiaus įvartis įskaitytas nebuvo – užfiksuota nuošalė.

82-ąją minutę „Jonava“ surengė kontrataką, kuri baigėsi K. Upsto rezultatyviu perdavimu ir Aurimo Tručinsko įvarčiu. 4:2.

„Jonavai“ laimėti nesutrukdė ir raudona kortelė. 73-ąją minutę už antrąjį įspėjimą iš aikštės išvytas Karolis Šilkaitis.

Šeštadienį 31-ojo turo rungtynes žais ir A lygoje pirmaujanti „Sūduva“. Ji svečiuose susitiks su „Trakais“. Marijampoliečių pergalės atveju, jų pranašumas turnyro lentelėje prieš „Žalgirį“ išaugtų iki keturių taškų. Tokiu atveju paskutinis mačas Marijampolėje, kai susitiks „Sūduva“ ir „Žalgiris“, gali nieko nebelemti.

Tiesa, 32-ajame ture Vilniaus komanda dar žais namie su Utenos „Uteniu“, o Marijampolės ekipa – savo stadione su „Jonava“.