Domantas Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete bei toliau demonstravo puikų pataikymą, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa po atkaklios kovos išvykoje rezultatu 110:121 (28:30, 35:26, 26:36, 21:29) pralaimėjo Filadelfijos „76ers“ komandai.

Indianos krepšininkai dar likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos savo rankose turėjo nedidelę persvarą, bet tuomet aukštesnę pavarą įjungė „76ers“ snaiperis J. J. Redickas, svarbiu momentu pataikęs tris tritaškius. Iš viso „76ers“ gynėjas pataikė net 8 tolimus metimus iš 12 bei surinko 31 tašką.

D. Sabonis aikštėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (6 iš 9 pataikytų metimų), atkovojo 6 kamuolius bei atidavė 3 rezultatyvius perdavimus. „Pacers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo su D. Saboniu iš Oklahomos mainuose atvykęs Victoras Oladipo (31 taškas) bei kroatas Bojanas Bogdanovičius (21 taškas).

Į aikštę po traumos taip pat grįžo vienas Indianos komandos lyderių, sezoną pagrindinio centro pozicijoje pradėjęs Mylesas Turneris. Pakilęs nuo suolo, jis rungtyniavo 24 minutes, per kurias buvo netoli dvigubo dublio – pelnė 11 taškų bei sugriebė 9 atšokusius kamuolius.

Tuo tarpu Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ ekipa išsivežė pergalę iš Jutos – kanadiečiai palaužė vietos „Jazz“ pasipriešinimą rezultatu 109:100 (29:26, 24:28, 36:28, 20:18).

Į rikiuotę grįžtantis Jonas Valančiūnas pasireikšti gavo 20 minučių, per kurias spėjo surinkti 6 taškus ir atkovoti 8 kamuolius.

„Raptors“ lyderis DeMaras DeRozanas vėl spindėjo ryškiausiai bei įmetė 37 taškus. „Jazz“ gretose suspindėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs naujokas Donovanas Mitchellas, pelnęs 25 taškus bei buvęs rezultatyviausias savo komandos žaidėjas.

Savo ruožtu Mindaugas Kuzminskas toliau iš šalies stebi neblogą Niujorko „Knicks“ ekipos starą – šį kartą „Knicks“ rezultatu 120:107 (32:19, 33:31, 27:26, 28:31) įveikė Fynikso „Suns“.

Eilinį šou surengė latvis Kristapas Porzingis, šį kartą pelnęs 37 taškus. Fynikso gretose išsiskyrė 34 taškus įmetęs gynėjas Devinas Bookeris.